favorite_border
مورد علاقه ها 0
لاینر شیردوشی کانی ونگو آمریکا تسمه گردن گاو و کش تفکیک بهارند دستگاه شیردوش گوسفند و شیردوش بز دستگاه شیردوش وستفالیا پولساتور زد آلمان پولساتور سیار گسترش تیغه فیدر میکسر

مقالات دامپروری

تصویر پست

سالن شیردوشی را تمیز نگه دارید

شیردوشی در دامداری شیری مکانی است که نتیجه همه زحمات دامدار مانند اصلاح نژاد، تغذیه، جایگاه، تهویه و همه هزینه های انجام شده، در آنجا به ثمر خواهد نشست. با این همه، برخی دامداران متوجه اهمیت سلامت کارکرد دستگاه شیردوش و عملیات دوشش نیستند. لطفا شناسایی قطعات معیوب و نظافت سالن شیردوشی را جدی بگیرید و یا ضرر کنید!

تصویر پست

تیغه فیدر میکسر را از کجا خریداری می کنید؟

تیغه فیدر یا خوراک ریز از جمله کالاهایی است که دامدار در طول سال های فعالیت از تولیدکننده های متفاوتی خریداری می کند. علت این امر معمولا پایین بودن کیفیت و یا بی اعتمادی به تولیدکننده تیغه هاست. در این نوشتار در خصوص برخی ویژگی های یک تیغه خوب و نکاتی که در زمان خرید می بایست لحاظ شود می آموزید.

تصویر پست

محاسبه فواصل در فریم شیردوشی گاو

در زمان نصب فریم شیردوشی، جدا از کیفیت مواد اولیه در ساخت فریم، محاسبات و ابعاد لازم نیز می بایست به خوبی رعایت شود. در غیر اینصورت در آینده و در زمان دوشش دام ها مشکلاتی بروز خواهد نمود. در این مقاله با برخی از این موارد آشنا می شوید.