فیلم آموزشی دامپروری

محل نصب پلاک گوش بر روی گوش گوسفند


لطفا برای مشاهده کلیپ های بیشتر، بر روی موضوع مورد نظر زیر کلیک نمایید.

شماره گذاری روی بدن گاو  |  ضدعفونی سرپستان برای دوشش  |  نصب شماره گوش گوسفند

جایگذاری پلاک گوش یک تکه | نحوه دوشش گاو با دستگاه سیار | نصب پلاک گوش گاو

شیردوشی بز و گوسفند | نصب پلاک گوش بز | دوشیدن بز با دستگاه


لطفا در صورتیکه دستگاه شما فیلم ها را نمایش نمیدهد، در فرم ثبت اطلاعات زیر کلیپ مورد نظر را درخواست دهید تا به شماره تلفن شما تلگرام شود.

مقالات دامپروری

چه دستگاه شیردوشی مناسب دامداری شماست؟

برای خرید دستگاه شیردوش ثابت و سیار به کدام برند اعتماد کنیم؟ چرا برخی از دامداران یک سال بعد از خرید یک برند دستگاه شیردوش اقدام به تعویض آن می کنند؟ آیا تعداد گاو دوشا ملاک مناسبی برای خرید دستگاه ارزان است؟ لطفا این نوشتار را مطالعه فرمایید.

شستشوی دستگاه شیردوش

اهمیت شستشوی دستگاه شیردوش به اندازه ای است که در صورت انجام نادرست این فرآیند، به راحتی شیر دوشیده شده در تماس با شوینده های داخل لوله ها خراب میشود و یا آنقدر بار میکروبی آن بالاست که توسط کارخانه شیر برگشت می خورد!

تصویر پست

اهمیت اقتصادی ورم پستان

ورم پستان به تنهایی پر هزینه ترین بیماری گله های شیری است. خسارت ناشی از ورم پستان دو برابر هزینه ناباروری و بیماری های تولید مثلی است.

تصویر پست

مدیریت مالی گاوداری شیری

آیا گله شما از نظر اقتصادی در وضعیت مناسبی قرار دارد؟ آیا تا به حال برآورد کرده اید که بهای واقعی تغییرات مدیریتی شما چقدر است؟ آیا شما مالک یک گله سودآور هستید و یا زیان ده؟ اگر علیرغم هزینه های زیاد، دامداری شما سودآوری چندانی ندارد، لطفا این مقاله را مطالعه فرمایید.