favorite_border
مورد علاقه ها 0

نصب پلاک گوش دو تکه با میخ سرفلزی پلی اورتان

در صورتیکه پلاک گوش دو تکه با میخ پلی اورتان خریداری نموده اید می بایست از پنس دو تکه سوزن دار و یا اصطلاحاً پنس های پلمپی استفاده کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید میخ های پلی اورتان در قسمت پشت دارای حفره ای جهت قرارگیری بر روی اپلیکاتور پلاک گوش هستند. میخ های پلی اورتان، میخ های نرم و قابل انعطافی هستند و که نصب آنها بر روی گوش با پنس های دو تکه معمولی و قدیمی امکان پذیر نیست.


در ابتدا میخ را بر روی سوزن پنس جایگذاری کنید و مطمئن شوید در صورت تکان خوردن پنس، میخ از پلاک نمی افتد.سپس پلاک گوش را بر روی قسمت دیگر پنس جایگذاری کنید و با استفاده از فنر تعبیه شده روی پنس، پلاک را مهار کنید. در این حالت در صورت تکان خوردن پنس، پلاک و میخ نمی بایست از پنس جدا شوند. اکنون با چند بار باز و بسته کردن پنس مطمئن شوید که میخ به درستی در مادگی فرو می رود.
محل دقیق نصب پلاک بر روی گوش را مشخص کنید، پلاک پنس را بر روی گوش قرار دهید و آن را کاملا فشار دهید تا میخ وارد قسمت مادگی شود.

بعد از ورود میخ داخل پلاک، صدای " تق " شنیده می شود. شنیده شدن این صدا به معنی جایگذاری صحیح میخ بر روی پلاک می باشد. در صورتی که این صدا را نشنیدید و یا از نصب صحیح میخ پلاک گوش بر روی شماره گوش مطمئن نیستید، دوباره این فرآیند را بر روی گوش دام انجام دهید.
بهتر است قبل و بعد از پلاک زنی، گوش دام را با استفاده از محلول های الکلی و یا محلول های نانونقره ضدعفونی کنید.


1035
0
 
1
دیدگاه ها